Отримання якісної, професійної, достовірної юридичної консультації може бути першим кроком у вирішенні Вашого проблемного питання.

Правове об’єднання «Астрея» керується принципом індивідуального підходу до кожного клієнта, наша основна мета в тому, щоб надати клієнту повну, вичерпну, актуальну інформацію на його питання.

Порядок надання юридичних консультацій передбачає вивчення і юридичний аналіз проблемного питання клієнта, пошук законодавства, яке регулює питання клієнта та надання відповіді на питання клієнта з посиланням на ці нормативно правові акти.

Консультація може бути в усній або письмовій формі.

Усна юридична консультація передбачає безпосередню зустріч з клієнтом або може бути надана в телефонному режимі. Усна юридична консультація являє собою розмову між адвокатом і клієнтом, під час якої клієнт повідомляє обставини справи, ставить запитання адвокатові,  а адвокат надає відповідь з точки зору закону з посиланням на нього, орієнтує Вас щодо дій якій необхідно вчинити в першу чергу з метою захисту вашого порушеного права.

Письмова юридична консультація – це докладне роз’яснення в письмовій формі спеціалістом компанії, питань клієнта з різних галузей права із посиланням на норми права та судову практику України. Письмова консультація складається з детального вивчення та аналізу проблеми, в результаті чого Вам буде запропоновано декілька варіантів її вирішення. Наші фахівці продумають усі аспекти Вашого проблемного питання і запропонують оптимальне його вирішення в рамках правового поля, з мінімальними витратами Ваших коштів і часу. Письмова юридична консультація надається по будь яким питанням у сферах права.

Орієнтовна вартість юридичної консультації становить 300 грн. Остаточну вартість юридичної консультації, яка залежить від складності та об’ємності Вашого питання ви дізнаєтесь під час запису на юридичну консультацію.

Запис на консультацію може проводитися в телефонному режимі або через офіційний сайт юридичної фірми «Астрея» за цим посиланням.