Щоб запобігати або мінімізувати юридичні та економічні ризики під час Вашої господарської діяльності необхідно знати чимало законів і підзаконних актів та слідкувати за їхніми змінами. Фахівці ТОВ ПО «Астрея» допоможуть Вам в цьому.

Уклавши з нами договір, на абонентське юридичне обслуговування, Ви вбережете свій бізнес від зайвих витрат часу та грошей.

Ми пропонуємо наступні пакети обслуговування:

Пакет Стандарт – створений для обслуговування малого та середнього бізнесу розпочинаючи з його створення (реєстрації ФОП, ТОВ, ПП), та підтримання його на етапі розвитку.

Переваги співпраці з нами:

  1. Ваш бізнес будуть супроводжувати юристи з досвідом роботи понад 4 роки.
  2. В нашій команді кожний юрист має свою спеціалізацію, зокрема у сферах господарського, податкового, адміністративного права і вразі потреби ми всі беремо участь у справі, що гарантує позитивне її вирішення.
  3. Вам не потрібно виділяти робоче місце, вводити штатну одиницю, нараховувати заробітну плату та сплачувати за це податки. Працюючи з нами, Ви зможете віднести до витрат, сплачені кошти на юридичне абонентське обслуговування, внаслідок чого зменшиться розмір податку.
  4. У нас немає відпусток, лікарняних тощо.

У випадку підписання договору про юридичне абонентське обслуговування знижка становить:

на 3 місяців – 2%,

6 місяців – 5%,

на 12 місяців – 10%