Людині без юридичної освіти, буде складно пройти всі етапи від правового аналізу ситуації що склалася до представництва в суді своїх прав та інтересів і після того в разі перемоги, виконання рішення суду самостійно. Відмова від послуг кваліфікованого спеціаліста може призвести до непередбачуваних і відповідно негативних наслідків. Відмова від послуг адвоката чи юриста в тому чи іншому процесі рівноцінно відмові від послуг лікаря, а всім відомо, що самолікування може нашкодити Вашому здоровю, так само самостійні походи в суди та інші державні установи можуть не тільки не принести бажаного результату, а навпаки погіршити ситуацію, виправлення якої буде потребувати незрівнянно більших затрат часу та фінансових ресурсів.
результат.

Захист інтересів у суді можна умовно розділити на два етапи: перший етап – це підготовка документів до судового розгляду, другий етап – це безпосередньопредставництво інтересів в суді.

Юридична компанія «Астрея» здійснюєпредставництво інтересів клієнтів у судахзагальної та спеціальної юрисдикції, в т.ч. у Верховному суді України, у третейському та Європейському суді.

Таким чином, єдиним ефективним способом захисту інтересів в судах та інших органах державної влади є послуги досвідченого юриста, здатного швидко і ефективно захистити інтереси свого клієнта, в результаті, істотно збільшивши шанси на успішний кінечний результат.

Меню