Сімейні спори – явище звичайне та розповсюджене, переважну більшість з них вдається вирішувати самостійно, проте бувають випадки коли чоловік та жінка не можуть та не бажають знайти між собою спільну мову і справа доходить до розлучення. В таких випадках може виникати ряд принципових для обох сторін питань зокрема:

Виховання дітей
Розподіл спільно нажитого майна
Стягнення аліментів
Визнання шлюбу недійсним
Визначення порядку спілкування з дитиною і місця її проживання;
Позбавлення (поновлення) або обмеження батьківських прав
Усиновлення дітей;
Встановлення опікунства.

У звязку з цим, подружжю доводиться стикатися з нормами сімейного права та додатково з підзаконними актами, що регулюють їх відносини. Звісно, що людина без юридичної освіти та практичного досвіду в таких питаннях не зможе осягнути всіх аспектів сімейного законодавства та гарантовано захистити свої майнові та немайнові права. Послуги юриста з сімейних питань необхідні для того, щоб швидко та безболісно провести процес розлучення та вирішити ряд інших вищезгаданих питань які в більшості випадків виникають.

Юридичні послуги по сімейних справах включають в себе:

– юридичні консультації по сімейних питаннях;
– розроблення договорів про оформлення майнових відносин подружжя (шлюбний договір договір про поділ майна, тощо);
– представництво інтересів подружжя при веденні переговорів про розірвання шлюбу, поділ майна та визначення порядку спілкування з дитиною батька ч иматері, що проживає окремо;
– захист майнових та немайнових прав подружжя в суді
– послуги сімейного юриста;

Меню